KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12555316
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell vattenfärg
-
6161 Pastell
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:33
-
2004 Pastell
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Stockholmsmotiv...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:13
-
8251 Pastell
Gerda Höglund (1878-1973), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:30
-
9258 Pastell
Oidentifierad konstnär, Växt i vas. Bildmått: 54x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:47
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell vattenfärg
-
6161 Pastell
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:33 -
2004 Pastell
Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Stockholmsmotiv...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:13 -
8251 Pastell
Gerda Höglund (1878-1973), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:30
-
9258 Pastell
Oidentifierad konstnär, Växt i vas. Bildmått: 54x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:47